Szkoła wita Wiosnę

Data: 21.03.2022 r., godz. 18.00    564
21 marca 2022 r. (poniedziałek) dzieci z klas 1-3 powitały Panią Wiosnę! Po zabawie tanecznej, wybrane dzieci wzięły udział w quizie na temat wiosny. Obdarowane przez Panią Wiosnę za poprawne odpowiedzi, otrzymały symboliczne nagrody, dzieci były bardzo szczęśliwe. Następnie, aby raz na zawsze pożegnać Panią Zimę wszystkie dzieci wzięły udział w konkurencji przeciągania liny. Zima i Wiosna wraz ze swoimi drużynami konkurowały ze sobą. Oczywiście wygrała WIOSNA. Ostatnim zadaniem dla dzieci było ułożenie puzzli z Panią Wiosną, przyklejenie puzzli na brystol i pokolorowanie rysunku. Uczniowie podzieleni na cztery grupy, pracowali bardzo chętnie. Zabawie nie było końca. Zwieńczeniem tego dnia były zdjęcia w kolorowych skarpetach, bowiem tego dnia świętowaliśmy również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.