Dzieci z oddziałów przedszkolnych witają Wiosnę

Data: 21.03.2022 r., godz. 14.00    535
Dzisiaj nasze przedszkolaki małe i duże pożegnały zimę, aby ta zrobiła już miejsce dla Pani Wiosny. Każde dziecko ubrane było w stroje wybranego koloru. Wiosennie przystrojono również sale i okna. Spacer w okolicy przedszkola zakończył się spaleniem tradycyjnej marzanny i ostatecznym pożegnaniem zimy. Przedszkolaki zaśpiewały wspólnie wiosenne piosenki. Maluchy natomiast odprawiły „czary” z ogromną kolorową chustą i równie skutecznie pożegnały Panią Zimę. Zabawa była wspaniała, a co najważniejsze, zawitała do nas wiosna, niosąc radość i nowe nadzieje.