Dzień Dinozaura

Data: 09.03.2022 r., godz. 09.00    524
W tym tygodniu w klasie drugiej obchodziliśmy dzień dinozaura. Zajęcia zostały poprowadzone przez jednego z uczniów. Adaś przygotował prezentację, w której przedstawił wiele ciekawostek dotyczących życia dinozaurów. Można było obejrzeć albumy i książki związane z tematem. Uczniowie mieli do wykonania karty pracy, za które zdobywali stemple z odcinkami stóp lub sylwetką dinozaura. Adaś został nagrodzony wielkimi brawami.
W tym tygodniu w klasie drugiej obchodziliśmy dzień dinozaura. Zajęcia zostały poprowadzone przez jednego z uczniów. Adaś przygotował prezentację, w której przedstawił wiele ciekawostek dotyczących życia dinozaurów. Można było obejrzeć albumy i książki związane z tematem. Uczniowie mieli do wykonania karty pracy, za które zdobywali stemple z odcinkami stóp lub sylwetką dinozaura. Adaś został nagrodzony wielkimi brawami.