Muzyka w Biedronkach

Data: 25.02.2022 r., godz. 09.00    491
W dniu 23.02.2022 r. Biedronki miały miłego gościa – Panią Magdę, której wachlarz talentów jest ogromny. Pani Magda zechciała podzielić się z przedszkolakami swoją muzyczną wiedzą i pasją. Dzięki niej dzieci zapoznały się z budową gitary, skrzypiec oraz keyboarda. Pani Magda zagrała na gitarze i skrzypcach, po czym zaprosiła dzieci do wspólnego koncertowania.
W dniu 23.02.2022 r. Biedronki miały miłego gościa – Panią Magdę, której wachlarz talentów jest ogromny. Pani Magda zechciała podzielić się z przedszkolakami swoją muzyczną wiedzą i pasją. Dzięki niej dzieci zapoznały się z budową gitary, skrzypiec oraz keyboarda. Pani Magda zagrała na gitarze i skrzypcach, po czym zaprosiła dzieci do wspólnego koncertowania. Każdy chętny przedszkolak mógł dotknąć instrumetnu i samodzielnie wydobyć z niego kilka dźwięków. Być może to spotkanie obudzi w dzieciach drzemiący potencjał muzyczny? Następnie dzieci własnoręcznie wykonały grzechotki. Dzisiejszy dzień dostarczył maluchom miłych i niezapomnianych wrażeń.