Zdrowe odżywianie

Data: 03.11.2021 r., godz. 14.00    658
Podczas realizacji zajęć dotyczących zdrowego odżywiania, uczniowie klasy II rozmawiali o swoich ulubionych potrawach, przeliczali jaką aktywność fizyczną muszą wykonać, aby spalić kalorie np. z jednego kawałka pizzy, dowiedzieli się w jaki sposób można zamienić słodkie przekąski na zdrowe przysmaki. W klasie przygotowali również zdrowe śniadanie. Uwzględniając zdobyte informację oraz biorąc pod uwagę swoje preferencje smakowe zorganizowali pyszną ucztę. Miło było popatrzeć jak powstają kolorowe, smaczne ale przede wszystkim zdrowe kanapki oraz sałatki owocowe. Po wykonaniu zadania ze smakiem zajadaliśmy samodzielnie przygotowany posiłek.