Wycieczka do Stajni Pasja

Data: 27.10.2021 r., godz. 08.00    714
W dniu 25.10.2021 r. odbyła się wycieczka do Stajni Pasja w Skuszewie. Udział w niej wzięli wszyscy uczniowie z klas I II i III. Na samym początku przygody w stadninie dzieci zostały poczęstowane ciepłą herbatą i drożdżówką. Dzięki temu miały siłę brać aktywny udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez właścicieli. Na samym początku dzieci zrobiły piękne zakładki do książek, oraz dowiedziały się różnych ciekawostek na temat ziemniaka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści na temat koni mieszkających w stadninie. Wielką atrakcją dla nich była przejażdżka konna z trenerem. Na sam koniec czekała niesamowita podróż pasjobusem po okolicznych łąkach. Po tak wyczerpującym dniu w stadninie na dzieci czekała przepyszna zupa pomidorowa oraz pieczony ziemniak. Wszyscy w radosnych nastrojach wrócili do szkoły.