Wycieczka do lasu

Data: 18.10.2021 r., godz. 15.00    608
W czwartek 14 października Motylki z Sówkami wybrały się na wycieczkę do lasu. Pogoda sprzyjała leśnym wędrówkom. Dzieci w tym dniu poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las, który kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic, poznały różnorodność szaty roślinnej lasu oraz słuchały jego odgłosów. Oczywiście udało nam się także zebrać różne dary jesieni (między innymi kolorowe liście, szyszki, żołędzie, trochę mchu oraz suche igły drzew iglastych). Przedszkolaki spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody.
W czwartek 14 października Motylki z Sówkami wybrały się na wycieczkę do lasu. Pogoda sprzyjała leśnym wędrówkom. Dzieci w tym dniu poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las, który kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic, poznały różnorodność szaty roślinnej lasu oraz słuchały jego odgłosów. Oczywiście udało nam się także zebrać różne dary jesieni (między innymi kolorowe liście, szyszki, żołędzie, trochę mchu oraz suche igły drzew iglastych). Przedszkolaki spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody.