CODEWEEK w przedszkolu

Data: 07.11.2022 r., godz. 09.00    428
Dzięki uprzejmości p. Gabrysi Maciejko - wychowawcy kl. 2 b, nasze przedszkolaki mogły uczestniczyć w zajęciach CODEWEEK. Dzieci poznały nową technologię. Wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony w ramach programu ,Laboratoria przyszłości". Dzięki torom i wagonikom INTELINO dzieci przeniosły się do wirtualnej rzeczywistości. Przy pomocy tabletu, każde dziecko mogło być maszynistą i sterować pojazdem, a robiły to z największym entuzjazmem. Dziękujemy p. Gabrysi za wspaniałe zajęcia i poświęcony czas.