Wycieczka do "Śmiechominka"

Data: 27.06.2024 r., godz. 09.00    72
W dniu 18 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się w niesamowite miejsce. "Śmiechominek" - tam czekała na dzieci moc atrakcji: niesamowite zwierzęta - wielbłąd Matylda, lamy, koń, osioł, kury, kangury, które dzieci mogły nakarmić. Cały dzień obcowały z naturą jak i również korzystały z ogromnej przestrzeni gdzie mogły się pobawić. Kiedy zgłodniały własnoręcznie każde z nich zrobiło dla siebie pizzę, która była kolorowa i bardzo pyszna.