Nocowanie w szkole

Data: 10.06.2024 r., godz. 09.00    89
W piątek 7 czerwca dzieci z klas trzecich postanowiły na jedną noc zostawić swoje wygodne łóżka i przenocować w szkole. Nie było ani chwili czasu na nudę , ponieważ ciągle towarzyszyła nam wspaniała zabawa- dance dance, karaoke, kalambury, gry i zabawy integracyjne.
W piątek 7 czerwca dzieci z klas trzecich postanowiły na jedną noc zostawić swoje wygodne łóżka i przenocować w szkole. Nie było ani chwili czasu na nudę , ponieważ ciągle towarzyszyła nam wspaniała zabawa- dance dance, karaoke, kalambury, gry i zabawy integracyjne. Zjedliśmy też pyszną pizzę. Podczas seansu filmowego podjadaliśmy pyszne smakołyki przyniesione przez dzieci. Kiedy nastał ranek, trzeba było wracać do domu, aby odespać tą wyjątkową noc już we własnym, wygodnym łóżku.