Data: 01.06.2023 r., godz. 14.00    521
1. czerwca to wyjątkowe święto w kalendarzu. Dzień Dziecka, bo o nim mowa, to czas, w którym każdy maluch powinien czuć się wyjątkowo. I tak było! W czwartek, na terenie Domu Wiejskiego, odbyła się wspaniała impreza, w której uczestniczyły przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej z Olszewnicy Starej. Cudowni rodzice przygotowali i przeprowadzili szereg atrakcji. Dzieci, zajadając smaczną watę cukrową, rozwijały kreatywność przy wielu stanowiskach, takich jak: robienie bransoletek, składanie i malowanie smoków oraz domków z tekturowych szablonów, robienie tatuaży, malowanie twarzyczek, przechodzenie przez ścieżkę sensoryczną oraz tworzenie własnych przypinek pod czujnym okiem kadry Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą". O animacje artystyczną zadbały ,,Hopsasanki Cioci Anki", z szefową na czele, czyli Anną Balcer - naszym utalentowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.
1. czerwca to wyjątkowe święto w kalendarzu. Dzień Dziecka, bo o nim mowa, to czas, w którym każdy maluch powinien czuć się wyjątkowo. I tak było! W czwartek, na terenie Domu Wiejskiego, odbyła się wspaniała impreza, w której uczestniczyły przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej z Olszewnicy Starej. Cudowni rodzice przygotowali i przeprowadzili szereg atrakcji. Dzieci, zajadając smaczną watę cukrową, rozwijały kreatywność przy wielu stanowiskach, takich jak: robienie bransoletek, składanie i malowanie smoków oraz domków z tekturowych szablonów, robienie tatuaży, malowanie twarzyczek, przechodzenie przez ścieżkę sensoryczną oraz tworzenie własnych przypinek pod czujnym okiem kadry Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą". O animacje artystyczną zadbały ,,Hopsasanki Cioci Anki", z szefową na czele, czyli Anną Balcer - naszym utalentowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. W pełnym słońcu, z oddaniem i pasją ,,wyczarowywała" kolejnym grupom różnorakie aktywności: taniec, śpiew, zabawy z klaunem, olbrzymie bańki mydlane, konkurencje sportowe, gry w klasy, strzelanie z łuku. W czasie przebiegu imprezy, nie mogło też zabraknąć uwielbianych przez dzieci szaleństw na dmuchanych zjeżdżalniach. Dzień wymarzony! A takiej wspaniałej organizacji i profesjonalnej, rzetelnej i świetnej Rady Rodziców inne szkoły mogą nam tylko pozazdrościć! Uśmiechnięte buzie i serduszka, wszystkich dzieci przedszkola i szkoły w Olszewnicy Starej, pięknie dziękują!