Dzień Rodziny

Data: 30.05.2023 r., godz. 09.00    487
26 maja 2023 roku w naszym przedszkolu miała miejsce wspaniała uroczystość. Przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Przybyłych na uroczystość rodziców dzieci zaprosiły na program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek oraz podziwiali układy taneczne w wykonaniu przedszkolaków. Młodzi aktorzy doskonale wcielili się w powierzone im role, za co zostali nagrodzeni zasłużonymi brawami. Po zakończeniu części artystycznej Rodzice otrzymali laurki, upominki, buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci. We wszystko dzieci włożyły całe swoje małe serduszka – okazując jak mocno kochają RODZICÓW.