Kangur Matematyczny

Data: 20.03.2023 r., godz. 09.00    313
16 marca o godz. 9.00 uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Chętnych było aż 26 uczniów. Konkurs miał na celu praktyczne sprawdzenie posiadanych wiadomości i umiejętności logicznego myślenia podczas rozwiązywania zadań.
16 marca o godz. 9.00 uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Chętnych było aż 26 uczniów. Konkurs miał na celu praktyczne sprawdzenie posiadanych wiadomości i umiejętności logicznego myślenia podczas rozwiązywania zadań. Uczestnicy Kangura zmagali się dzielnie z zadaniami konkursowymi. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.