46. Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA

Data: 17.03.2023 r., godz. 14.00    312
17 marca 2023 r. Uczniowie: Alicja Jabłońska, Łukasz Chwedczuk i Julian Kamiński, czyli troje reprezentantów wyłonionych w naszych eliminacjach szkolnych (choć pozostali uczestnicy byli równie wspaniali!), wzięło udział w eliminacjach gminnych 46 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach. Cała trójka dzielnie reprezentowała naszą szkołę w kategorii wiekowej I-III.
17 marca 2023 r. Uczniowie: Alicja Jabłońska, Łukasz Chwedczuk i Julian Kamiński, czyli troje reprezentantów wyłonionych w naszych eliminacjach szkolnych (choć pozostali uczestnicy byli równie wspaniali!), wzięło udział w eliminacjach gminnych 46 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach.
Cała trójka dzielnie reprezentowała naszą szkołę w kategorii wiekowej I-III.
Emocje sięgnęły zenitu, gdy okazało się, że to właśnie oni wypełnili wszystkie miejsca podium, i tak:
1 miejsce Alicja Jabłońska
2 miejsce Łukasz Chwedczuk
3 miejsce Julian Kamiński
Jesteśmy z Was bardzo dumni i ogromnie Wam gratulujemy!