Data: 06.12.2022 r., godz. 09.00    349
6 grudnia w naszej placówce obchodziliśmy bardzo dobrze znane wszystkim dzieciom święto, MIKOŁAJKI! Jak co roku o tej porze odwiedził nas wspaniały gość - Święty Mikołaj, oczywiście miał ze sobą worek prezentów, którymi obdarował nasze grzeczne dzieci. Każda grupa przedszkolna w podziękowaniu zaśpiewała dla Mikołaja piękną piosenkę. Dzieci z klas 1-3 świętowały ten dzień wspólnymi grami i zabawami, pysznym poczęstunkiem i seansem filmowym. Tu również nie mogło zabraknąć prezentów. To był dzień pełen radości.
6 grudnia w naszej placówce obchodziliśmy bardzo dobrze znane wszystkim dzieciom święto, MIKOŁAJKI! Jak co roku o tej porze odwiedził nas wspaniały gość - Święty Mikołaj, oczywiście miał ze sobą worek prezentów, którymi obdarował nasze grzeczne dzieci. Każda grupa przedszkolna w podziękowaniu zaśpiewała dla Mikołaja piękną piosenkę. Dzieci z klas 1-3 świętowały ten dzień wspólnymi grami i zabawami, pysznym poczęstunkiem i seansem filmowym. Tu również nie mogło zabraknąć prezentów. To był dzień pełen radości.