Data: 30.11.2022 r., godz. 15.00    400
Andrzejki to czas wróżb, poznawania tajemnic, jakie niesie przyszłość. W dniach 29-30.11 uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zabawach andrzejkowych w swoich klasach. Kiedyś wróżby traktowano poważnie, a obecnie jest to zabawa, do której podchodzimy z „przymrużeniem oka”. W naszej szkole dało się w tych dniach poczuć magiczną atmosferę a uczniowie chętnie brali udział w zabawach, konkursach i wróżbach. Dzieci mogły przekonać się że andrzejki to przede wszystkim zabawa i miły sposób na spędzanie wspólnie czasu.