Talenty i kropeczki w przedszkolu

Data: 15.09.2022 r., godz. 11.00    419
Dzień Kropki to święto, które dotyka idei leżącej u podstaw edukacji. Każdy z nas ma jakiś talent, tylko nie każdy potrafi go w sobie odkryć. Z tej perspektywy Dzień Kropki to także marzenie o lepszej edukacji. Takiej, która uczy młodych ludzi wsłuchiwania się w siebie, buduje ich poczucie własnej wartości i przygotowuje do odnajdywania własnych niepowtarzalnych talentów. Dlatego cieszymy się, że Dzień Kropki zmienił się w naszej szkole w prawdziwe szaleństwo! Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty. Były pokazy akrobatyczne, śpiew, recytowanie wierszy oraz prace plastyczne. Dzień minął w miłej atmosferze.