Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Wycieczka do Fabryki Elfów

Wycieczka do Fabryki Elfów

Przedszkolaki z klasy 0 i grupy Tygryski pojechały na wycieczkę do Fabryki Elfów. Dzieci zwiedziły wszystkie zakątki fabryki, a na każdym kroku czekały na nich same niespodzianki. Oprócz ciekawych miejsc do zabawy bardzo ekscytujące było siedzenie w saniach Świętego Mikołaja. Wśród mnóstwa kolorowych świateł i licznych zakamarków przedszkolaki dotarły do drewnianego domku. Zainteresowane tym, co znajduje się w środku obchodziły go wokół i zaglądały przez małe okienka. Były bardzo zaskoczone, gdy okazało się, że jest to dom samego Świętego Mikołaja. Dzieci z zachwytem i radością odwiedziły najważniejszą osobę w całej fabryce. To spotkanie na pewno na długo zapadnie im w pamięci.


 


 


 

 

Galeria