STRAJK

Szanowni Rodzice, informuję, że wszyscy nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej przyłączyli się do strajku. W związku z tym nie jestem w stanie zapewnić uczniom i dzieciom z oddziałów przedszkolnych bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie szkoły.

Gmina Wieliszew uruchomiła następujące punkty opieki nad dziećmi szkół podstawowych ( 6-13 lat ):

1. Hala Sportowa w Wieliszewie, ul. Modlińska 65 w godz. 7.00 — 17.00, a od godz. 8.30 również świetlica środowiskowa działająca w hali sportowej.
  2. Świetlica Środowiskowa w Krubinie, ul. Jeziorna 40, w godz. 7.00 — 17.00.

Jednocześnie informuję, że zajęcia dodatkowe, prowadzone przez firmy zewnętrzne, będą się odbywały zgodnie z planem w Domu Wiejskim w Olszewnicy Starej.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. O dalszych działaniach dotyczących strajku będziemy starali się informować Państwa na bieżąco.

Jolanta Wojdalska