Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia, dzieci z oddziałów przedszkolnych zostały zaproszone do integracji międzygrupowej. Przedszkolaki z Olszewnicy Starej uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, oraz radosnych pląsach przy wtórze muzyki z repertuaru dziecięcego. Okrzyki radości i uśmiechy na twarzach świadczyły o udanie spędzonym czasie. Na koniec każdy przedszkolak został udekorowany medalem upamiętniającym ten radosny dzień.


 

 

Galeria