Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Jasełka 2019

Jasełka 2019

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie to czas pojednania, wzruszeń i promieniującej miłości. Jednym ze zwyczajów towarzyszących tym Świętom są Jasełka. Jak co roku uczniowie uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej, rodzice oraz zaproszeni goście zebrali się w Sali Widowiskowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie, by w przepięknym, wzruszającym i ciekawym aranżacyjnie przedstawieniu ukazać historię narodzin Pana Jezusa. W programie przygotowanym przez nauczycieli p. Magdę Orłowską, p. Gabrielę Maciejko i p. Iwonę Wrzesińską uczniowie przenieśli widzów w odległe czasy, przypominając chwile w jakich w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. Jasełka wzbogaciły piękne kolędy i pastorałki, cudowne, perfekcyjne stroje uczestników przygotowane przez rodziców uczniów oraz nowoczesne dekoracje. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała młodym wykonawcom, ich rodzinom i opiekunom a w atmosferze radości i wzruszenia złożyła piękne życzenia dla wszystkich przybyłych.


 

 

Galeria