Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Jasełka 2018

Jasełka 2018

W dniu 11 grudnia 2018 r. w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie dzieci z klas 0, I, II Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej wraz z wybiciem godziny 17-tej wprowadziły widzów, rodziców, zebranych gości i przedstawicieli lokalnych władz w magiczny czas bożonarodzeniowego oczekiwania. Prezentując przedstawienie jasełkowe młodzi wykonawcy dołożyli wszelkich starań, by niejedna łza wzruszenia ukazała się na twarzach widowni. Z dużym przejęciem i poświęceniem przybliżyły radość oczekiwania na Pana. Wykonanie pięknych kolęd i pastorałek, a także perfekcyjnie przygotowana oprawa multimedialna przedstawienia przeniosła wszystkich w zamierzchłe tysiąclecia, gdzie „nie było dla Niego miejsca...” Niezwykle ważną rolę odegrały przepiękne stroje dzieci przygotowane przez rodziców. Dziękujemy za obecność Panu Wójtowi Pawłowi Kownackiemu, Dyrektorowi CUW Jackowi Banaszkowi, Radnej Gminy Wieliszew Danucie Wrzesińskiej, Radnemu Powiatu Legionowskiego Grzegorzowi Zbrochowi, Dowódcy 32. Wieliszewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej płk Grzegorzowi Konkelowi oraz Sołtysowi wsi Olszewnica Stara Pani Donacie Karwańskiej. Przedstawienie zostało przygotowane przez p. Beatę Kowalczyk, p. Gabrielę Maciejko, p. Magdę Orłowską.

 

Galeria