Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Dyżur wakacyjny 2020

Szanowni Państwo, z uwagi na sytuację epidemiczną w tym roku tzw. dyżury wakacyjne będą się odbywały jedynie w macierzystych placówkach. W naszej szkole dyżur dla dzieci z oddziałów przedszkolnych został zaplanowany w terminie 01.07.2020 r. -31.07.2020 r. . Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju ulegnie zmianie, możliwa jest modyfikacja dyżurów. Zapisów dokonują Państwo w placówce dziecka do 5 czerwca 2020 r. Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny jest dostępna do pobrania w zakładce DOKUMENTY/DLA RODZICÓW. Wypełnioną kartę należy przesłać ( w formie skanu lub czytelnej fotografii ) na adres e-mail: spolszewnica@onet.pl . Osoby, które nie mają możliwości przesłania zgłoszeń drogą e-mailową mogą złożyć dokumenty w sekretariacie szkoły.