Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

Łamańce językowe 2018

Łamańce językowe 2018

W dniu 22 maja 2018 r. odbył się V Gminny Konkurs Logopedyczny, w którym wzięły udział dzieci ze szkół               i przedszkoli z gminy Wieliszew, które uczęszczają na indywidualną terapię logopedyczną. Do konkursu zgłoszono 30 dzieci, spośród których Jury wyłoniło laureatów w poszczególnych grupach wiekowych:

Dzieci przedszkolne: I miejsce — Malwina Waliszkiewicz (Przedszkole w Janówku), II miejsce — Szymon Tomczyk ( Przedszkole w Olszewnicy Starej), III miejsce — Zuzanna Kurdek (Przedszkole w Janówku),                       Wyróżnienia — Antonina Rążewska (Przedszkole nr 2 w Wieliszewie), Wiktor Pacuła (Przedszkole w Łajskach).

Klasy 0-I: I miejsce — Barbara Grodek (S.P. Olszewnica Stara), II miejsce — Amelia Lorenc (S.P. Skrzeszew), Rafał Kownacki (S.P. Łajski), III miejsce — Mateusz Nosal               (S.P. Łajski), Wyróżnienia — Zofia Kwiatkowska (S.P. Skrzeszew).

Klasy II-III: I miejsce - Jakub Sosiński (S.P. Janówek), Iza Zysk (S.P. Łajski), II miejsce — Maja Demianiuk (S.P. Skrzeszew), III miejsce — Marlena Chabros (S.P. Łajski), Wyróżnienia — Alan Marek (S.P. Skrzeszew).

 

Galeria