Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej im. Bronisława Sokoła od 25 maja 2020 r.
22.05.2020

Drodzy Rodzice prosimy o zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej obowiązującymi od 25 maja 2020 r. Dokument znajduje się w zakładce DOKUMENTY.

Wytyczne GIS, MZ i MEN
20.05.2020

Wytyczne GIS, MZ i MEN

Dyżur wakacyjny 2020

Dyżur wakacyjny 2020

Procedury bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych od 11 maja 2020 r.
07.05.2020

Procedury bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych od 11 maja 2020 r.

W związku z planowanym powrotem dzieci do oddziałów przedszkolnych prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi od dnia 11 maja 2020 roku i zasadami przyprowadzania dzieci do oddziałów przedszkolnych. Dokumenty są dostępne do pobrania w zakładce: DOKUMENTY/DLA RODZICÓW

Rozstrzygnięcie konkursu
22.04.2020

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja Wielkanoc"

Święta wielkanocne w życiu dziecka to czas poznawania polskich tradycji ludowych, malowania pisanek, wykonywania palm, stroików itp. W tym roku w naszej placówce został zorganizowany konkurs pt. „Moja Wielkanoc”.Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, wspieranie ich twórczości oraz wyrobienie poczucia estetyki.

Kształcenie na odległość - aktualizacja
10.04.2020

Kształcenie na odległość - aktualizacja

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 10 kwietnia do 26 kwietnia 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Bezpieczeństwo danych podczas nauki online
10.04.2020

Bezpieczeństwo danych podczas nauki online

Życzenia
09.04.2020

Życzenia

W tym roku z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Rodzicom, Uczniom i Przedszkolakom zdrowia, radosnych chwil wśród bliskich oraz wiary w lepsze jutro.

NOWE WYTYCZNE - REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I KLAS I
09.04.2020

NOWE WYTYCZNE - REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I KLAS I

W związku z trwającym stanem epidemii i ograniczeniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dalsze postępowanie rekrutacyjne do placówek oświatowych będzie przebiegało w następujący sposób:

Kształcenie na odległość

Kształcenie na odległość

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 25 marca do 10 kwietnia br. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Konkurs wielkanocny - informacje

Konkurs wielkanocny - informacje

Ze względu na okoliczności kiermasz wielkanocny nie odbędzie się. Jeżeli są osoby, które wykonały prace konkursowe, bardzo prosimy o wykonanie zdjęcia pracy i przesłanie ich na adres e-mail: beata-k-21@wp.pl

Rekrutacja do przedszkoli i klas I

Rekrutacja do przedszkoli i klas I

Na rok szkolny 2020/2021 rekrutacja nowych przedszkolaków oraz zapisy do klas I szkół podstawowych odbywają się za pomocą formularza elektronicznego: https://wieliszew.rekrutacje.edu.pl

Koronawirus - Informacja

Koronawirus - Informacja

Szanowni Rodzice, W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników informuję, że w dniach 16-25 marca 2020 r. nasza szkoła BĘDZIE ZAMKNIĘTA. Kontakt z rodzicami uczniów klas I-III poprzez dziennik elektroniczny, z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych kontakt telefoniczny oraz e-mailowy.

Zmiana terminów rekrutacji
12.03.2020

Zmiana terminów rekrutacji

Informujemy, iż uległ zmianie harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Wnioski o przyjęcie dzieci będzie można składać w terminie od 26 marca br. do 10 kwietnia br. Szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz instrukcja odnośnie rekrutacji elektronicznej jest zamieszczona pod linkiem:https://wieliszew.rekrutacje.edu.pl/harmonogram-rekrutacji

Odwołane rekolekcje
11.03.2020

Odwołane rekolekcje

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa i decyzjami podjętymi przez Rząd RP spotkania rekolekcyjne w parafii Chotomów w dniach 12, 13 marca br. zostają odwołane.