Rekrutacja do przedszkoli i klas I

Rekrutacja do przedszkoli i klas I

Na rok szkolny 2020/2021 rekrutacja nowych przedszkolaków oraz zapisy do klas I szkół podstawowych odbywają się za pomocą formularza elektronicznego: https://wieliszew.rekrutacje.edu.pl

Kształcenie na odległość

Kształcenie na odległość

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 25 marca do 10 kwietnia br. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Konkurs wielkanocny - informacje

Konkurs wielkanocny - informacje

Ze względu na okoliczności kiermasz wielkanocny nie odbędzie się. Jeżeli są osoby, które wykonały prace konkursowe, bardzo prosimy o wykonanie zdjęcia pracy i przesłanie ich na adres e-mail: beata-k-21@wp.pl

Koronawirus - Informacja

Koronawirus - Informacja

Szanowni Rodzice, W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników informuję, że w dniach 16-25 marca 2020 r. nasza szkoła BĘDZIE ZAMKNIĘTA. Kontakt z rodzicami uczniów klas I-III poprzez dziennik elektroniczny, z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych kontakt telefoniczny oraz e-mailowy.

Zmiana terminów rekrutacji
12.03.2020

Zmiana terminów rekrutacji

Informujemy, iż uległ zmianie harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Wnioski o przyjęcie dzieci będzie można składać w terminie od 26 marca br. do 10 kwietnia br. Szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz instrukcja odnośnie rekrutacji elektronicznej jest zamieszczona pod linkiem:https://wieliszew.rekrutacje.edu.pl/harmonogram-rekrutacji

Odwołane rekolekcje
11.03.2020

Odwołane rekolekcje

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa i decyzjami podjętymi przez Rząd RP spotkania rekolekcyjne w parafii Chotomów w dniach 12, 13 marca br. zostają odwołane.

KORONAWIRUS
11.03.2020

KORONAWIRUS

NIE dla Pendolino
05.03.2020

NIE dla Pendolino

Ogłoszenie - Rekolekcje Wielkopostne
05.03.2020

Ogłoszenie - Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 11, 12 i 13 marca o godz. 12.00 odbędą się Rekolekcje Wielkopostne ( dojazd we własnym zakresie ). W tych dniach dla klas I-III odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze do godz. 11.35. Świetlica czynna od 11.35 do 17.00 . Obiad dla dzieci po rekolekcjach. Zajęcia na basenie odwołane.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych 2020/2021
04.03.2020

Eliminacje szkolne do
04.03.2020

Eliminacje szkolne do "Warszawskiej Syrenki"

W dniu 4 marca br. odbyły się w naszej szkole eliminacje do 43. Konkursu Recytatorskiego «Warszawska Syrenka». Do recytacji przystąpiły dzieci z klas I-III oraz z zerówki. Wszystkie zaprezentowane utwory były wykonane bardzo starannie i każdy na swój sposób zachwycał słuchaczy.

Mało znany fagot

Mało znany fagot

W pierwszym dniu po feriach naszą szkołę odwiedziła grupa muzyków z koncertem pt. « W pracowni zegarmistrza». Dzieci miały okazję poznać budowę i brzmienie dość rzadko spotykanego instrumentu muzycznego, jakim jest fagot.

Rekomendacje MEN - profilaktyka koronawirusa

Rekomendacje MEN - profilaktyka koronawirusa

Szanowni Państwo, w szkole i oddziałach przedszkolnych nauczyciele przeprowadzili akcję informacyjną, polegającą na rozmowach na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. W poniedziałek zajęcia profilaktyczne przeprowadziła pielęgniarka szkolna.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Bezpieczne ferie 2020
06.02.2020

Bezpieczne ferie 2020

Za kilka dni uczniowie z województwa mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe. W związku z tym uczniów i przedszkolaków z naszej placówki odwiedził dziś przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Strażak rozmawiał z dziećmi na temat bezpiecznego zachowania, podczas zimowych zabaw jak również w jaki sposób powinny się zachować w sytuacji zagrożenia. Po twarzach dzieci było widać, że słuchały z wielkim zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Kondraciukowi za ciekawą i pouczającą lekcję.