101. Rocznica Odzyskania Niepodległości

101. Rocznica Odzyskania Niepodległości

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Przygotowania do obchodów tego święta zaczęły się w naszej szkole już w czwartek 7 listopada. Dzieci z klasy 0 wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w warsztatach plastycznych podczas, których przygotowały piękne symbole narodowe. Przedszkolaki z młodszych grup również robiły kotyliony, każdy na miarę swoich możliwości.

Jesienne inspiracje
04.11.2019

Jesienne inspiracje

Uczniowie z klasy III zainspirowani jesiennymi urokami tworzą na zajęciach plastycznych bardzo ciekawe i pomysłowe prace. A jak widać na załączonych zdjęciach, towarzyszy im przy tym spora radość.

03.11.2019

"Był sobie pies 2"

W piątek 18 października uczniowie klas 1-3 wyjechały na wycieczkę do kina na film pt. "Był sobie pies 2". Głównym bohaterem filmu jest odważny i lojalny pies, który dba o szczęście swoich najbliższych.