Spotkanie adaptacyjne

Data: 01.09.2020 r., godz. 16.00    840
W dniu 28 sierpnia br. odbyło się w naszej szkole spotkanie adaptacyjne dla trzylatków oraz starszych dzieci, które będą uczęszczały do naszych oddziałów przedszkolnych.
W dniu 28 sierpnia br. odbyło się w naszej szkole spotkanie adaptacyjne dla trzylatków oraz starszych dzieci, które będą uczęszczały do naszych oddziałów przedszkolnych. Z uwagi na czas pandemii dzieci i rodzice zostali zaproszeni na boisko szkolne. Pani dyrektor przybliżyła rodzicom procedury uczęszczania dzieci do przedszkola oraz przedstawiła panie nauczycielki. Następnie dzieci z wychowawcami przeszły do swoich sal a rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Nasze trzylatki okazały się bardzo dzielne i bez większych oporów wzięły udział w zabawach zorganizowanych w przedszkolu.