Udział Zajączków w "MogWart"

Data: 10.04.2024 r., godz. 09.00    227
Nasze Zajączki wzięły udział w ogólnopolskim konkursie, pt. "MogWart" organizowanym przez Fundację GDY LICZY SIĘ CZAS. Tym razem, zamiast rysowania tradycyjnych kartek i pisania życzeń dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych, dzieci postanowiły spróbować swoich sił w stworzeniu rysunkowej postaci MOGWARTA. "Mogwart" to stworek, wymyślony przez każdego uczestnika. Cała grupa otrzymała wyróżnienie w konkursie. Nasze Zajączki mają wielkie serduszka.
Nasze Zajączki wzięły udział w ogólnopolskim konkursie, pt. "MogWart" organizowanym przez Fundację GDY LICZY SIĘ CZAS. Tym razem, zamiast rysowania tradycyjnych kartek i pisania życzeń dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych, dzieci postanowiły spróbować swoich sił w stworzeniu rysunkowej postaci MOGWARTA. "Mogwart" to stworek, wymyślony przez każdego uczestnika. Cała grupa otrzymała wyróżnienie w konkursie. Nasze Zajączki mają wielkie serduszka.