"Alicja w zaczarowanej krainie"

Data: 08.04.2024 r., godz. 09.00    80
W dniu 4 kwietnia 2024 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Ratusza w Legionowie na spektakl pt. „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu Zespołu Teatru Edukacji z Krakowa. Wszyscy z zapartym tchem śledzili perypetie głównej bohaterki. Piękna scenografia, gra świateł, melodyjne i nastrojowe piosenki, świetna gra aktorska i bajkowy klimat przedstawienia sprawiły, że czas minął tak szybko, jak sen Alicji. Wyjątkowy podziw wzbudziły wśród dzieci efekty specjalne, które były elementem spektaklu. Przez krótki czas wszyscy mogliśmy znaleźć się w kolorowej krainie fantazji. To były niezapomniane chwile!