Otwarcie szkoły

Data: 29.03.2024 r., godz. 07.00    167
Dzień 21 marca 2024 roku był dniem bardzo ważnym i długo oczekiwanym przez uczniów, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej oraz wszystkich mieszkańców. W tym dniu odbyła się ceremonia przecięcia wstęgi i poświęcenia obiektu po rozbudowie.
Dzień 21 marca 2024 roku był dniem bardzo ważnym i długo oczekiwanym przez uczniów, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej oraz wszystkich mieszkańców. W tym dniu odbyła się ceremonia przecięcia wstęgi i poświęcenia obiektu po rozbudowie. Swoją obecnością zaszczycili nas radni, sołtysi, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy oraz Wójt Gminy Wieliszew pan Paweł Kownacki, a także przedstawicielki Marszałka Adama Struzika pani Magdalena Biernacka oraz pani Anna Brzezińska. Placówka zyskała sześć sal przedszkolnych oraz dziesięć sal lekcyjnych, pomieszczenia biblioteczne, świetlicę, dużą stołówkę, wspaniale wyposażoną kuchnię z zapleczem, nowoczesne sanitariaty, szatnię i obszerne korytarze. Budynek posiada windę. Zostało spełnione marzenie o pięknej, nowoczesnej szkole.